ZİRVE BASKETBOL KULÜBÜ
Potanın Sincapları !!!                                                   Ankara 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret128498
Amblemimiz

Maskotumuz


( SİNCAP )
Saat
Takvim

Ana Sayfa

Takımımız birinci hafta Çankaya Gelişim Spor Kulübünü, ikinci hafta Meteoroloji Spor Kulübünü yenerek 2 de 2 yaptı. Emeği geçen Antrenörümüz Burak Çebiçci'ye Yöneticimiz Metin Şahin ve Sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
- 2013-2014 Sezonu kulübümüze, antrenörlerimize ve sporcularımıza mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diliyorum. - Kulübümüzün kuruluşundan itibaren bizlere desteklerini esirgemeyen sporcu velilerimize teşekkür ediyorum. - Amacımız yeni sezonda rakiplerine saygılı, centilmence mücadele eden bir takım olarak liglerde adımızdan söz ettirmek istiyoruz. - Yeni sezonda çalışmalarımız devam ediyor. Sporcularımız istekli ve özverili bir şekilde çalışıyorlar. Umuyorum çalışmalarının karşılığını resmi maçlarda alacaklardır. - Başarılı olmak için : 1. Sporcularımız takım arkadaşlarına ve antrenörlerine karşı sorumluluk taşıdığının bilincinde olmalı. 2. Enerjisinin tümünü antrenman salonunda bırakmaya hazır olmalı. 3. Kazanmayı herkesten daha çok arzu etmeliyiz. 4. Disiplinli olmalıyız. 5. Çok Çalışmalıyız. 6. Antrenman kaçırmamaya özen göstemeliyiz.
Antrenörlerimizden Burak ÇEBİÇCİ 1 Temmuz 2013 Tarihinde eğitim gördüğü Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünden ONUR BELGESİ alarak mezun olmuştur. Zirve Basketbol Kulübü olarak Antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
2012 Yılı
30 / Mayıs / 2013
... 20 ...

2019-2020 Sezonu


2018-2019 Sezonu

Batıkent
ANTRENMAN SALONUMUZ
Batıkent/YENİMAHALLE
TÜZYEKSAV
LİDERLER OKULLARI
SPOR SALONU

Bağlıca
ANTRENMAN SALONUMUZ
Bağlıca/ETİMESGUT
ANAŞEHİR KOLEJİ
SPOR SALONU