ZİRVE BASKETBOL KULÜBÜ
Potanın Sincapları !!!                                                   Ankara 

Ana Sayfa

Küçük Kız Basketbol takımımız oynadığı ilk ilk iki maçta rakiplerine yenildi. 3. maçında Eryaman Yıldızlarını farklı yenerek ilk galibiyetini aldı. 4. Hafta Zirve BK : 45 Eryaman Yıldızları : 10 Takımımızı galibiyetinden dolayı kutluyoruz.
Zirve Basketbol Kulübü : 52 Balgat Spor : 31
Genç Erkek takımımız 38 takımın mücadele ettigi B liginde bir üst tura çıkma şansını son iki maça bıraktı. en iyi 16 takım arasına kalabilmek için oynayacagı Ankara Kartal SK ve DİBA maçlarına final havasında çıkacak.kalan maçlarda takımımıza başarılar diliyoruz.
Takımımız birinci hafta Çankaya Gelişim Spor Kulübünü, ikinci hafta Meteoroloji Spor Kulübünü yenerek 2 de 2 yaptı. Emeği geçen Antrenörümüz Burak Çebiçci'ye Yöneticimiz Metin Şahin ve Sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.
- 2013-2014 Sezonu kulübümüze, antrenörlerimize ve sporcularımıza mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini diliyorum. - Kulübümüzün kuruluşundan itibaren bizlere desteklerini esirgemeyen sporcu velilerimize teşekkür ediyorum. - Amacımız yeni sezonda rakiplerine saygılı, centilmence mücadele eden bir takım olarak liglerde adımızdan söz ettirmek istiyoruz. - Yeni sezonda çalışmalarımız devam ediyor. Sporcularımız istekli ve özverili bir şekilde çalışıyorlar. Umuyorum çalışmalarının karşılığını resmi maçlarda alacaklardır. - Başarılı olmak için : 1. Sporcularımız takım arkadaşlarına ve antrenörlerine karşı sorumluluk taşıdığının bilincinde olmalı. 2. Enerjisinin tümünü antrenman salonunda bırakmaya hazır olmalı. 3. Kazanmayı herkesten daha çok arzu etmeliyiz. 4. Disiplinli olmalıyız. 5. Çok Çalışmalıyız. 6. Antrenman kaçırmamaya özen göstemeliyiz.
Antrenörlerimizden Burak ÇEBİÇCİ 1 Temmuz 2013 Tarihinde eğitim gördüğü Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünden ONUR BELGESİ alarak mezun olmuştur. Zirve Basketbol Kulübü olarak Antrenörümüzü tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
... 33 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret156449
Saat
Takvim