ZİRVE BASKETBOL KULÜBÜ
Potanın Sincapları !!!                                                   Ankara 
2013-2014 SEZONU KURA ÇEKİMİ SONUCU RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU.

2013-2014 SEZONU KURA ÇEKİMİ SONUCU RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU.

ZİRVE BASKETBOL KULÜBÜ

2013-2014 SEZONU


MİNİK ERKEKLER

C Ligi   (03-04-05 Doğumlular)  C Grubu


1. Maliye Milli Piyango

2. Türk Telekom Ankara

3. Anafartalar G.S.K.

4. Pınar Spor

5. Detay S.K

6. Zirve Basketbol Kulübü

7. Mekteb-i  Mülkiye

8. Büyük Anadolu S.K.

9. 10 Dev Adam S.K.

10. Çankaya Atakule S.K.


KÜÇÜK ERKEKLER

B Ligi   ( 00 - 01 Doğumlular)   D Grubu

1. Çayyolu Ziraat S.K.

2. İklimliler S.K.

3. Genç Atakule S.K.

4. Zirve basketbol Kulübü

5. Başkent Anadolu S.K.

6. Fener Ankara S.K.

7. Ankara Tofaş S.K

8. Ankara Basketbol Kulübü

9. Turnuva S.K


YILDIZ ERKEKLER

B Ligi         ( 98 - 99 Doğumlular)      C Grubu

1.  Potanın Yıldızları S.K

2.  Türk Telekom Spor Kulübü

3.  Botaş S.K.

4.  Balgat  S.K

5.  A.B.K   S.K

6.   Gazi İhtisas S.K.

7.   Zirve Basketbol Kulübü

8.   Genç Batı S.K.

9.   Çayyolu İhtisas S.K.

10. Yaşamkent  S.K

 

 GENÇ ERKEKLER

B Ligi   ( 96-97 Doğumlular )  B Grubu

1. Ankara Üniversitesi S.K.

2. Ankara Kartal S.K.

3. Pınar Spor

4. Zirve Basketbol Kulübü

5. Meteoroloji S.K.

6. Eryaman Yıldızları S.K.

7. Çankaya Gelişim S.K.

8. Ankara Basketbol Kulübü

9. DİBA

10. Başkent Basketbol S.K.

 

 BÜYÜK ERKEKLER    (A Takım)

   B Grubu

1.  Zirve Basketbol Kulübü

2.  Ankara Kuzey S.K.

3.  Büyük Anadolu S.K.

4.  Ankara Tofaş S.K.

5.  Batıkent Yıldızlar S.K.

6.   Meteoroloji S.K.

7.   Ankara Barosu

8.   Saygı Gençlik S.K.

9.   DİBA

10. MKE Ankara Gücü



 

Minik  Kadınlar Ligi

( 02-03-04-05 Doğumlular )      B Grubu

 

1. Genç Kolejliler

2. Eryaman Basketbol S.K.

3. Eryaman Yıldızları S.K.

4. Ted Ankara Kolejliler S.K.

5. Hayat Gençlik S.K.

6. Batıkent Yıldızlar S.K.

7. Şeker Spor Kulübü

8. Zirve Basketbol Kulübü

 

Küçük  Kadınlar Ligi

( 00 - 01 Doğumlular)     B Grubu

 
1. Eryaman Basketbol S.K.

2. Ted Ankara Kolejliler S.K.

3. Çankaya Üniversitesi S.K ( B Takımı )

4. Genç Kolejliler      ( A Takımı )

5. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi S.K.

6. Zirve Basketbol Kulübü

7. Kalaba Gücü S.K.

8. Eryaman Yıldızları S.K.





Yıldız   Kadınlar Ligi

( 98 - 99 Doğumlular)

 

1.  Zirve Basketbol Kulübü

2.  Şeker Spor Kulübü

3.  Eryaman Basketbol S.K.

4.  Cumhuriyet O.O  Akademi S.K.

5.  Mülkiye S.K.

6.  Çankaya Üniversitesi S.K

7.  Ted Ankara Kolejliler S.K.

8.  Nesibe Aydın S.K

9.  Batıkent Yıldızlar S.K.

10. Altınel S.K.

11. Genç Kolejliler

12. Orman  S.K

13. Genç Ankaralılar S.K

14. Kalaba Gücü S.K.



.............................................................................................................................


ULUBEY SK

2013-2014 SEZONU

Minik  Erkekler Ligi

( 2002  Doğumlular )      A Grubu


1.  Eryaman Yıldızları S.K.

2.  Büyük Anadolu S.K.

3.  Samanyolu Koleji S.K.

4.  Turnuva S.K.

5.  Anıttepe Orta Okulu S.K.

6.  Ankara Tofaş S.K.

7.  Genç Batı Spor

8.  Mülkiye S.K.

9.  Ulubey SK

10.  Sportsa Akademi S.K.




Yıldız  Erkekler Ligi

( 98 - 99 Doğumlular)     E Grubu


1. Batıkent Yıldızlar S.K.

2. Ulubey SK

3. Yıldırım Beyazıt Üniv.

4. Büyük Kolej

5.  DİBA

6.  Çankaya Gelişim S.K.

7.  Genç Atakule S.K.

8.  Çankaya Yücetepe

9.  Çankaya Atakule

 

BÜYÜK ERKEKLER  (A Takım)

D Grubu


1.  Altınel S.K.

2.  Dev Karıncalar S.K.

3.  Yenimahalle Tic.End.Mes.

4.  Ankyra S.K.

5.  Ulubey SK

6.  Kocatepe S.K

7.  Armada G.S.K.

8.  Pegasus S.K.

9.  Fener Spor Kulübü

  
4130 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın